Точність в деталях, увага в дрібницях,
«ВАШ ІНЖИНІРІНГ» втілює Ваші мрії!

Наше призначення: Будувати і вдосконалювати відчуття затишку і комфорту для наших клієнтів.

Про компанію

“ВАШ ІНЖИНІРІНГ” – інжинірингова компанія повного циклу, що надає весь комплекс робіт пов’язаних з мікрокліматом та іншими внутрішніми інженерними системами сучасних будівель, а також промисловим холодом «під ключ».

Наші основні напрямки:

Ми працюємо для бізнесів наших клієнтів (сфера B2B) по всій Україні. Для нас потреби клієнта – це наші потреби, ми всіма силами і будь-якими можливими шляхами вирішуємо всі завдання наших клієнтів. Широкий спектр наших послуг включає в себе консультації, проектування і узгодження, підбір і постачання устаткування, монтажні і пуско-налагоджувальні роботи з подальшим гарантійним та сервісним обслуговуванням, а також ремонтні роботи будь-якої складності. На всі свої роботи і обладнання, що поставляється ми даємо гарантію.

“ВАШ ІНЖИНІРІНГ” – це надійна компанія, з якою можна працювати вічно, нам можна довіряти!

Компанія “ВАШ ІНЖИНІРІНГ” почала свою діяльність в 2012 році.

З самого початку ми будували свою репутацію і створювали свій імідж, надаючи професійні послуги з монтажу та обслуговування систем опалення, вентиляції та кондиціонування повітря.

За минулі роки ми набули великого досвіду в сфері кондиціонування і вентиляції, що дозволило нам брати участь у розробці і реалізації часто дуже складних технічних рішень і інвестиційних проектів.

Ми відрізняємося надійною установкою, обладнанням від провідних світових виробників і високим рівнем культури і сервісу в сферах клімату, внутрішньої інженерії та промислового холоду. Завжди прагнучи до досконалості, ми приділяємо велику увагу сервісу, що надається клієнтам, постійного вдосконалення якості пропонованих послуг і кваліфікації технічного персоналу. Це істотно впливає на той факт, що ми придбали і, як і раніше, завойовуємо визнання наших клієнтів, серед яких мережеві магазини, аптеки і банки, кафе і ресторани, готелі і фітнес-центри, автосалони і автозаправні станції, оператори мобільного зв’язку, супермаркети, торговельні, розважальні та офісні центри, будівельні та девелоперські компанії, визнані міжнародні та українські підприємства, логістичні склади, невеликі приватні компанії, а також державні установи, територіальні одиниці, казначейства і громадські місця, такі як лікарні, бібліотеки, театри і т. д. Ми орієнтовані на довгострокову співпрацю з клієнтами, основне завдання нашого сервісу – робити з Замовників – Постійних клієнтів, так званих “Клієнтів на все життя”.

Отриманий великий досвід надихає на постійне розширення спектру послуг, що надаються, на поліпшення наших робочих процесів, на впровадження інноваційних інструментів управління проектами, завдяки чому ми досить швидко стали впізнаваним брендом. І навіть саме зараз ми працюємо над створенням своєї унікальної сервісної технологією «Constant D12», це наш новий продукт, який ми з радістю представимо публіці в цьому літньому сезоні.

А також наші зусилля спрямовані на підтримку прекрасних відносин з нашими партнерами і підрядниками, ми прагнемо розширити їх групу новими клієнтами.

Якщо у Вашій організації є відкриті та не врегульовані питання по клімату, інженерії або промислового холоду, то “ВАШ ІНЖИНІРІНГ” – це саме те, що Вам потрібно! Ми будемо раді налагодити співпрацю з Вами!

Не соромтеся звертатися до нас!

Наші послуги

компресорно конденсаторный блок

Діагностика обладнання, обстеження систем, аудит систем, модернізація, пуско-наладка.

приточно вытяжная вентиляция

Проектування і розрахунок, виготовлення, монтаж і обслуговування систем вентиляції

отопление

Проектування і монтаж систем опалення промислових об’єктів, приватних будинків, квартир

холодильная камера

Холодильне та морозильне обладнання для магазинів, ресторану, кафе, бару.

Электрика

Монтажні і проектні роботи, складання та встановлення а також прокладка електрообладнання.

сантехника

Монтаж гарячого і холодного водопостачання, каналізаційного обладнання

Замовте безкоштовний прорахунок

Наша місія

Створювати і підтримувати нашим клієнтам оптимальні кліматичні умови, використовуючи інноваційні, енергозберігаючі, екологічні технології.

Будувати довгострокові, довірчі та взаємовигідні відносини з клієнтами і партнерами, даючи їм більше цінності, ніж вони очікують.

Генерувати робочі місця з можливістю самореалізації, розвитку, особистісного та кар’єрного зростання фахівців, готових йти з нами одним шляхом.

Наші цінності

1. Проявляй повагу і турботу до клієнтів і колег.
(Це наш вибір бути ввічливими, турботливими, поважати і любити рідних і близьких. Ми за високий рівень сервісу.)

2. Цінуй клієнтів, будь клієнтоорієнтованим.
(Наша мета – зробити клієнтів фанатами бренду. Стався до потреби клієнта як до своєї особистої!)

3. Будь чесний і щирий. Уникай думок на користь фактів.
(Думка – це пусте. Факт – це тверде. Ми уникаємо порожнього і прагнемо бути твердими.)

4. Команда важливіше амбіцій окремих людей.
(Це також значить не бути мудаком. Досягнення команди повинні бути вищими за індивідуальних. У нас немає «я молодець», коли команда не досягла мети. Коли команда досягла мети, ось тоді ти – «молодець».)

5. Будь системним. Утримуйся від розфукусування і хаосу.
(Ми віддані системного підходу до вирішення завдань клієнта. Це дозволяє нам давати результати більшою цінністю, ніж їх ціна.)

6. Постійно розвивайся, розвивай колектив і компанію.
(Це означає наше постійне поліпшення для клієнта. Ми поважаємо позитивні зміни, ми затяті прихильники кращого. Перевершувати очікування клієнта для нас важливіше, ніж бути для нього просто зручним і «хорошим».)

7. Показовий високий рівень дисципліни.
(Ми вважаємо, що дисципліна одна з основних складових успіху. Вона дозволяє своєчасно виявляти вузькі місця в процесах для їх завчасного усунення.)

8. Роби якісно сам і приймай відповідальність за результати команди.
(Ми вважаємо, що в нашій справі важлива кожна деталь і дрібниця. Ми розуміємо, що продукт нашої компанії, що надається клієнтові, – це комплекс робочих процесів ряду фахівців, тобто результат команди, якість якого відповідає самому низкокачественно виконаному процесу окремого співробітника. відповідальність, старанність і цілеспрямованість кожного – це запорука успіху команди.)

Клієнти & Партнери