Точність в деталях, увага в дрібницях,
«ВАШ ІНЖИНІРІНГ» втілює Ваші мрії!

Наше призначення: Будувати і вдосконалювати відчуття затишку і комфорту для наших клієнтів.

Про компанію

“ВАШ ІНЖИНІРІНГ” – інжинірингова компанія повного циклу, що надає весь комплекс робіт пов’язаних з мікрокліматом та іншими внутрішніми інженерними системами сучасних будівель, а також промисловим холодом «під ключ».

Наші основні напрямки:

Ми працюємо для бізнесів наших клієнтів (сфера B2B) по всій Україні. Для нас потреби клієнта – це наші потреби, ми всіма силами і будь-якими можливими шляхами вирішуємо всі завдання наших клієнтів. Широкий спектр наших послуг включає в себе консультації, проектування і узгодження, підбір і постачання устаткування, монтажні і пуско-налагоджувальні роботи з подальшим гарантійним та сервісним обслуговуванням, а також ремонтні роботи будь-якої складності. На всі свої роботи і обладнання, що поставляється ми даємо гарантію.

“ВАШ ІНЖИНІРІНГ” – це надійна компанія, з якою можна працювати вічно, нам можна довіряти!

Компанія “ВАШ ІНЖИНІРІНГ” почала свою діяльність в 2012 році.

З самого початку ми будували свою репутацію і створювали свій імідж, надаючи професійні послуги з монтажу та обслуговування систем опалення, вентиляції та кондиціонування повітря.

За минулі роки ми набули великого досвіду в сфері кондиціонування і вентиляції, що дозволило нам брати участь у розробці і реалізації часто дуже складних технічних рішень і інвестиційних проектів.

Ми відрізняємося надійною установкою, обладнанням від провідних світових виробників і високим рівнем культури і сервісу в сферах клімату, внутрішньої інженерії та промислового холоду. Завжди прагнучи до досконалості, ми приділяємо велику увагу сервісу, що надається клієнтам, постійного вдосконалення якості пропонованих послуг і кваліфікації технічного персоналу. Це істотно впливає на той факт, що ми придбали і, як і раніше, завойовуємо визнання наших клієнтів, серед яких мережеві магазини, аптеки і банки, кафе і ресторани, готелі і фітнес-центри, автосалони і автозаправні станції, оператори мобільного зв’язку, супермаркети, торговельні, розважальні та офісні центри, будівельні та девелоперські компанії, визнані міжнародні та українські підприємства, логістичні склади, невеликі приватні компанії, а також державні установи, територіальні одиниці, казначейства і громадські місця, такі як лікарні, бібліотеки, театри і т. д. Ми орієнтовані на довгострокову співпрацю з клієнтами, основне завдання нашого сервісу – робити з Замовників – Постійних клієнтів, так званих “Клієнтів на все життя”.

А також наші зусилля спрямовані на підтримку прекрасних відносин з нашими партнерами і підрядниками, ми прагнемо розширити їх групу новими клієнтами.

Якщо у Вашій організації є відкриті та не врегульовані питання по клімату, інженерії або промислового холоду, то “ВАШ ІНЖИНІРІНГ” – це саме те, що Вам потрібно! Ми будемо раді налагодити співпрацю з Вами!

Не соромтеся звертатися до нас!

Наші послуги

компресорно конденсаторный блок

Діагностика обладнання, обстеження систем, аудит систем, модернізація, пуско-наладка

приточно вытяжная вентиляция

Проектування і розрахунок, виготовлення, монтаж і обслуговування систем вентиляції

отопление

Проектування і монтаж систем опалення промислових об’єктів, приватних будинків, квартир

холодильная камера

Холодильне та морозильне обладнання для магазинів, ресторану, кафе, бару

Электрика

Монтажні і проектні роботи, складання та встановлення а також прокладка електрообладнання

сантехника

Монтаж гарячого і холодного водопостачання, каналізаційного обладнання

Замовте безкоштовний прорахунок

Наша місія

Створювати і підтримувати нашим клієнтам оптимальні кліматичні умови, використовуючи інноваційні, енергозберігаючі, екологічні технології.

Будувати довгострокові, довірчі та взаємовигідні відносини з клієнтами і партнерами, даючи їм більше цінності, ніж вони очікують.

Генерувати робочі місця з можливістю самореалізації, розвитку, особистісного та кар’єрного зростання фахівців, готових йти з нами одним шляхом.

Наші цінності

1. Проявляй повагу і турботу до клієнтів і колег.
(Це наш вибір бути ввічливими, турботливими, поважати і любити рідних та близьких. Ми за високий рівень сервісу)

2. Цінуй клієнтів, будь клієнтоорієнтованим.
(Наша мета – зробити клієнтів фанатами бренду. Стався до потреби клієнта як до своєї особистої!)

3. Будь чесний і щирий. Уникай думок на користь фактів.
(Думка – це пусте. Факт – це тверде. Ми уникаємо порожнього і прагнемо бути твердими)

4. Команда важливіше амбіцій окремих людей.
(Це також значить не бути мудаком. Досягнення команди повинні бути вищими за індивідуальних. У нас немає «я молодець», коли команда не досягла мети. Коли команда досягла мети, ось тоді ти – «молодець»)

5. Будь системним. Утримуйся від розфукусування і хаосу.
(Ми віддані системного підходу до вирішення завдань клієнта. Це дозволяє нам давати результати більшою цінністю, ніж їх ціна)

6. Постійно розвивайся, розвивай колектив і компанію.
(Це означає наше постійне поліпшення для клієнта. Ми поважаємо позитивні зміни, ми затяті прихильники кращого. Перевершувати очікування клієнта для нас важливіше, ніж бути для нього просто зручним і «хорошим»)

7. Показовий високий рівень дисципліни.
(Ми вважаємо, що дисципліна одна з основних складових успіху. Вона дозволяє своєчасно виявляти вузькі місця в процесах для їх завчасного усунення)

8. Роби якісно сам і приймай відповідальність за результати команди.
(Ми вважаємо, що в нашій справі важлива кожна деталь і дрібниця. Ми розуміємо, що продукт нашої компанії, що надається клієнтові – це комплекс робочих процесів ряду фахівців, тобто результат команди, якість якого відповідає самому низькоякісного виконаного процесу окремого співробітника. Відповідальність, старанність і цілеспрямованість кожного – це запорука успіху команди)

Клієнти & Партнери