Кондиціонування

Стосовно послуг, пов’язаних з кондиціонуванням повітря, компанія “ВАШ ІНЖИНІРІНГ пропонує повне і всебічне обслуговування клієнтів.

Включає в себе окремі елементи нашої пропозиції:

Безкоштовна оцінка проекту

Перед кожним нашим проектом ми проведемо безкоштовний аналіз і оцінку проекту, адаптовані не тільки до фінансових можливостей клієнта, але і до його індивідуальних потреб. Це дає нашим фахівцям базу для розробки індивідуальної пропозиції, яка неодмінно задовольнить нашого клієнта!

Монтаж кондиціонерів

Вибір кондиціонера – це тільки початок, адже його місце розташування набагато важливіше. Спеціаліст, який встановлює кондиціонер, повинен враховувати не тільки практичність даної установки, але і в інтересах клієнта – естетичний вигляд. Саме тому ми так індивідуально ставимося до кожного замовлення!

Обслуговування кондиціонерів

Ви, напевно, розумієте, що кожен, навіть найдорожчий кондиціонер, потребує належного догляду. На даний момент на допомогу приходить команда фахівців з нашої компанії, які належним чином обслужать всю систему пристроїв. Серія заходів, що проводяться під час кожної перевірки, призначена для того, аби гарантувати, що Ваш кондиціонер буде працювати так, як якщо б він тільки-но покинув завод виробника!

Сервіс кондиціонерів

Кондиціонери, незважаючи на свій довгий термін служби, не на сто відсотків стійкі до часу. Як ви можете здогадатися, ключовою справою на цьому етапі є використання відповідного сервісу, який дає друге життя Вашого пристрою. У нашій компанії ми займаємося ремонтом для кожного клієнта!

Наші партнери